Degreaser Leather/Textile odos/tekstilės nuriebalintojas 200ml Padidinti

Degreaser Leather/Textile nuriebalintojas 200ml

1-1520372

Odos ir tekstilės nuriebalinimo priemonė, padedanti veiksmingai pašalinti susikaupusias ar prisotintas riebalų dėmes nuo visų odos ir tekstilės paviršių.

Smulkiau

Prekė sandėlyje

21,90 €

Apie prekę

Odos ir tekstilės nuriebalinimo priemonė Leather & Textile Degreaser, padedanti veiksmingai pašalinti susikaupusias ar prisotintas riebalų dėmes nuo visų odos ir tekstilės paviršių.

Priemonė padeda išspręsti gana dažną odinių baldų (dažniausiai galvos atlošų bei porankių) problemą su riebalinėmis dėmėmis.

 

NAUDOJIMO INSTRUKCIJA:

Uždenkite vietas ant kurių nenaudosite šios priemonės. Gerai sukratykite ir gausiai purkškite ant dėmės, 15-20 cm atstumu. Leiskite džiūti, mažiausiai 4 val. Odai paprastai reikia daugiau laiko džiūti (rekomenduotina per naktį). Tuomet panaudodami dulkių siurblį su minkštu antgaliu, pašalinkite miltelių likučius nuo dėmės ir nusausinkite su kempinėle. Jeigu prireikia, pakartokite procedūrą. Tolesnei priežiūrai naudokite šias priemones: zomšos/nubuko odoms - apsauginę priemonę Natural Protection, koreguotoms (pigmentuotoms) odoms - apsauginį kremą Leather Protection Cream, tekstilei - apsauginę priemonę Textile Protection.

 

DĖMESIO:

Dėl spalvos išblukimo tikimybės, visuomet priemonę išbandykite ant nedidelio, blogai matomo odos ar tekstilės audinio plotelio.

 

 

Talpa: 200 ml. Pagaminta Švedijoje.

21 kitų prekių šioje kategorijoe: