ODOS PRIVALUMAI

Oda yra viena seniausių žmonėms žinomų medžiagų.
Štai kelios priežastys, dėl kurių ji visada buvo tokia populiari...

- Oda yra labai stipri – norint pradurti odinį baldų apmušalą, reikalingas daugiau kaip 180 kg slėgis.

- Oda nuo seno garsėja nepaprastu atsparumu plėšimui. Štai kodėl krūtinšarviai, diržai ir batraiščiai būdavo gaminami iš odos.

- Pati savaime oda yra nedegi. Tai vienintelė medžiaga, kuri gali būti naudojama aviacijos pramonėje be papildomų ugniai atsparių priemonių.

- Tinkamai prižiūrima oda tarnauja nepaprastai ilgai. Daugumos žinovų teigimu, odos gaminių eksploatavimo trukmė yra vidutiniškai keturis kartus ilgesnė negu tekstilės gaminių. Be to, senėjimas suteikia odai naujo žavesio.

- Oda nesukelia alergijos. Nuo odos galima visiškai pašalinti dulkes, tad ji idealiai tinka žmonėms, kurie alergiški dulkėms.

- Sėdėdami ant odos nejausite nei karščio, nei šalčio. Oda būna kambario temperatūros, o kai susiliečia su žmogaus kūnu, prisitaiko prie kūno temperatūros.

- Galimos pačios įvairiausios spalvų, efektų, struktūrų ir reljefų variacijos. Oda tokia universali, kad tinka madingiems drabužiams, baldams, automobilių sėdynių apmušalams, avalynei, rankinėms ir t. t.

- Oda yra prestižo prekė. Ji naudojama tokiems gaminiams kaip baldai ar automobilių sėdynių apmušalai. Odos pasirinkimas, lyginant su kitais, visada išsiskiria savo kokybe.